RİZE TÜP BEBEK TEDAVİSİ OLMAK İSTEYENLERİN TERCİHİ: MEDİCAL PARK KARADENİZ HASTANESİ – Op. Dr. Ufuk Yılmaz

RİZE TÜP BEBEK TEDAVİSİ OLMAK İSTEYENLERİN TERCİHİ: MEDİCAL PARK KARADENİZ HASTANESİ

Rize Tüp Bebek Tedavisi olmak isteyenler Karadeniz Bölgesinin ilk özel tüp bebek merkezi olan Medical Park Karadeniz Hastanesi Tüp bebek ünitesini tercih edebiliyor. 

Birçok kez Rizeli En deneyimli Doktorlarının oluşturduğu bir ekiple Rize tüp bebek tedavisi olmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri tüp bebek merkezleri arasında yer alıyor. Merkez her hastanın hedeflerine uygun deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. 

Binlerce Ailenin Evlat Sahibi Olmasına Yardımcı Olduk

Uzun yıllardır doğurganlık bakımında Türkiye çapında ve yurt dışından olmak üzere çok sayıda hastaya hizmet veren merkez, hastalara yardımcı üreme teknikleri alanında (İn Vitro Fertilizasyon – IVF) hizmet vererek binlerce ailenin çocuk sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Birçok Alanda Hizmet Veriyoruz

Ayrıca tüp bebek tedavisinin dışında geleneksel doğurganlık tedavilerinin ve yumurtalık trombosit açısından zengin plazma (PRP) gibi daha gelişmiş tedaviler alanında da hizmet vermektedir. Deneyimli uzmanlardan oluşan ekip ayrıca, mini IVF, gelişmiş IVF, yumurta dondurma, genetik testler, gibi birçok alanda da hastaların ihtiyacını karşılıyor. 

Karadeniz Bölgesinin ilk Özel Tüp Bebek Merkezi

Rize Tüp Bebek Tedavisi olmak isteyen hastalara hastalara yönelik kişiye özel tedavi imkanları sunuyor. Uzman ekip bütünleştirici bir uygulamaya bağlı kalırlar, yani doktorlar sadece semptomları tedavi etmek ve parçaları bütüne dahil etmek yerine sorunun köküne inmeyi bir öncelik haline getirir.  

Son teknoloji ürünü bir tüp bebek labaratuvarına sahip olan merkez, Rize tüp bebek tedavisi olmak isteyenlere konforlu bir tedavi ortamı sunuyor. 

 Rize’den Çok Sayıda Hastanın Tercihi

Medical Park Karadeniz Hastanesi Tüp bebek merkezi Rize Tüp Bebek Tedavisi ni tercih edecek hastalara en son doğurganlık teknolojisine ve ekipmanına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda hastalara personeline, hekimlerine 7/24 erişim imkanı var. Merkez Sağlık bakanlığı denetimine tabidir.  

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Rize tüp bebek tedavisi olmak isteyen hastalarımız deneyimli uzman ekibimizi daha yakından tanımak için arayabilir ya da aşağıdaki buton üzerinden WhatsApp’tan yazabilirsiniz. 

 

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz. 

Instagram: dr.ufukyilmaz

Facebook: dr.ufukyilmaz

Web Sitesi: www.drufukyilmaz.com

Bilgi ve randevu için aşağıdaki butonlar üzerinden şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

 

PAYLAŞ:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn